Reacties en foto's
-
DO 25/05Verder van huis of ernaar toe17 kmVOLOverijssel, NS Holten - NS Rijssen8/8 deeln.
-
DO 25/05Verder van huis of ernaar toeOverijssel, NS Holten - NS Rijssen17 km8/8 deeln.VOL
-
Annelies C
( organisator / kaartlezer ) 25-05-2023Met een leuke groep wandelaars op stap door een mooi gebied is altijd goed voor een gezellig daggie uit. Op naar de volgende etappe van NS Rijssen naar NS Wierden op donderdag 8 juni. Groetjes Annelies.
-
Henriette v
25-05-2023Mooie wandeling, leuke gesprekken en heerlijk weer! Het was een fijne dag! Annelies bedankt voor de organisatie en iedereen voor de gezelligheid. Groet, Henriette
Ik vond het tempo: Ontspannen tempo
-
Tiny J
25-05-2023Het was een plezierige wandeling met fijn wandelweer. Leuk dat het eerste stuk bos was en we later in landelijk gebied liepen, een mooie afwisseling.
Ik vond het tempo: Ontspannen tempo
Klik hier voor de foto's van deze tocht
-
Magrietha K
25-05-2023Een uitstekende start vanuit café De Biester, waar de koek altijd heerlijk is! We wandelden 14 dagen geleden langs de akker waar maïs gezaaid was. Nu zagen we de maïsplantjes al 5 cm. boven de grond. Het is met de regen groeizaam weer geweest. En ook nu tal van andere planten in bloei zoals de dovenetel, margriet, boterbloem, 🦏koekoeksbloem, klaver enz. enz. Maar ook rupsen die de frisse groene blaadjes van de bomen opaten… Er was onderweg heel wat te zien. Annelies, wat weer een super wandeling!👍🏻 Wandelmaatjes: bedankt voor de leuke dag.
Ik vond het tempo: Ontspannen tempo