Reacties en foto's

  • MA 30/10
    Uitwaaien bij Poolshoogte en het schapenpark
    10 km
    VOL
    Drenthe, Odoorn
    10/10 deeln.
  • MA 30/10
    Uitwaaien bij Poolshoogte en het schapenpark
    Drenthe, Odoorn
    10 km
    10/10 deeln.
    VOL
  •  

  • Ton v

    ( organisator / kaartlezer ) 30-10-2023

    Heerlijk uitgewaaid op en om het Schapenpark. Het weer was ons gunstig gezind, dus werd het genieten. Het was een echte natuurwandeling! Bos, heide, een oude zwempoel, een zonnetempel en natuurlijk veel schapen. Al met al een geslaagde dag! Ik heb nog wat foto’s geschoten, dus klik op de link en geniet nog even na! Allemaal bedankt voor de gezelligheid en tot ziens! Ton.

    Klik hier voor de foto's van deze tocht

  • Anja G

    30-10-2023

    Hallo wandelaars, Het was een prachtige herfstwandeling. Qua herfstkleuren is de natuur nu schitterend. Ton bedankt voor het organiseren en ook de andere medewandelaars...her was gezellig! Groet, Anja Groote-Goedhard

    Ik vond het tempo: Ontspannen tempo

  • Magrietha K

    30-10-2023

    Ton, 🙏🏻bedankt voor de mooie wandeling. Een route waar we héél veel paddenstoelen zagen. Veel bekend, maar de “valse hanenkam” was nieuw voor mij. En ook een ander beeld van de zonnetempel: dat je er ook een fietszadel in kan zien! Leuk Ton 😀! En nu nagenieten bij het zien van de foto’s.