Reacties en foto's

  • ZO 02/11
    Strijbeekse Heide
    17 km
    VOL
    Noord-Brabant, Strijbeek
    7/7 deeln.
  • ZO 02/11
    Strijbeekse Heide
    Noord-Brabant, Strijbeek
    17 km
    7/7 deeln.
    VOL
  •  

  • Henk v

    ( organisator / routebegeleiding ) 02-11-2025

    Vandaag was het weer helemaal zo'n dag waarvoor je bij de Wandelsite gaat. Prima wandelweer, de zon deed het grootste deel van de dag zijn best om de herfstkleuren goed uit te lichten. Groen, geel, rood en alle soorten bruin. Persoonlijk hou ik dan heel erg van de pasgevallen bruine beukenbladeren die het hele pad bedekken. Natuurlijk veel paddenstoelen en zowaar hier en daar nog de laatste bloeiende takjes heide. Het was duidelijk te zien dat de hoge waterstand op sommige plekken teveel is geweest voor heide en sommige bomen. Die hei komt vast wel gauw weer terug en ja de bomen dat gaat wat langer duren. De route is een mooie afwisseling van smalle sporen waar je echt wel goed moet opletten, brede lanen en af en toe mooie open stukken. Hier en daar was het pad wat modderig en helaas gingen die passages niet altijd goed maar gelukkig hoefde niemand af te haken.
    Als je dan ook nog prettige horeca hebt en een gezellige groep dan blijft er voor mij als organisator weinig te wensen over. Iedereen bedankt voor de gesprekken onderweg en graag tot een volgende wandeling.
    Met vriendelijke groet,
    Henk

  • Karin K

    02-11-2025

    Beste Henk, en alle anderen, Wat een prachtige wandeling de open stukken heide en de smalle paadjes door het bos. Gelukkig werd niets gesmokkeld maar helaas twee valpartijen die bijna het schema doorkruiste met de rustplaats. We miste maar ÊÊn ding en dat was Will. Veel beterschap gewenst en tot gauw. 👋👋 Groetjes Karin

    Ik vond het tempo: Lekker rondkijken (lager dan 4 km/u)

  • Ivonne v

    02-11-2025

    Hartelijk bedankt Henk en andere mede wandelaars voor een fantastisch mooie en gezellige wandeling. We hadden fantastisch weer, hele mooie natuur, gezellige gesprekken en goede horeca. In het kort: een geslaagde dag.

    Ik vond het tempo: Ontspannen tempo (tussen 4,5 en 5 km/u)

  • Miriam P

    02-11-2025

    Hoi allemaal, Wat een super-wandeldag was het vandaag: lekker zonnetje, echt een mooie wandeling, op het eind een klein buitje, gezellige groep. Kortom een topdag!! Henk, Dankjewel voor het organiseren, medewandelaars bedankt voor de gezelligheid! Groetjes Miriam 🙋đŸģâ€â™€ī¸

    Ik vond het tempo: Ontspannen tempo (tussen 4,5 en 5 km/u)