Reacties en foto's

  • ZO 25/10
    Gouda met museumbezoek
    8 km
    Zuid-Holland, NS Gouda
    5/7 deeln.
  • ZO 25/10
    Gouda met museumbezoek
    Zuid-Holland, NS Gouda
    8 km
    5/7 deeln.
  •  

  • Conny K

    ( organisator / routebegeleiding ) 25-10-2026

  • jannie k

    26-10-2026

    Hoi allemaal, na een gezellige wandeling door mijn geliefde stad, hebben wij genoten van heerlijke eigen gebakken appeltaart en koffie in Kunst in het Zonnetje in de Keizerstraat ( aanrader ) Daarna op een bankje in de museumtuin tussen de vallende bladeren ons broodje genuttigd. Nog even in het museum de prachtige wandkleden bewonderd, en daarna weer op naar huis. Was een gezellige ontspannende middag, dank allemaal.

    Ik vond het tempo: Lekker rondkijken (lager dan 4 km/u)

  • Conny K

    25-10-2026

    Een fijne dag in Gouda. De voorspelde regen bleef uit, we liepen een mooie route buiten de binnenstad met mooie gebouwen, singels en groen. Verrassend koffie adresje met kunst, tot slot genoten van het geweldige museum. Jannie bedankt voor de waarneming bij de start! Jammer dat 2 mensen zonder afmelding wegbleven.

  • ada v

    25-10-2026

    Hoi Conny. Ik vond het een superleuke wandeling met een leuk koffietentje met heerlijk appelgebak. Dank je wel. Groetjes Ada

    Ik vond het tempo: Lekker rondkijken (lager dan 4 km/u)

  • Leo B

    25-10-2026

    Pas bij een mailtje dat ik niet aanwezig was , besefte ik dat ik deze wandeling totaal was vergeten . 🥲 Inmiddels mijn excuus aangeboden.

    Ik vond het tempo: Lekker rondkijken (lager dan 4 km/u)