Reacties en foto's
-
ZA 23/08Charlois-IJsselmondepad17 kmZuid-Holland, Rotterdam, Willemsplein - Rotterdam, Beverwaardseweg4/10 deeln.
-
ZA 23/08Charlois-IJsselmondepadZuid-Holland, Rotterdam, Willemsplein - Rotterdam, Beverwaardseweg17 km4/10 deeln.
-
Joke W
( organisator / routebegeleiding ) 23-08-2025Vandaag gelukt met het weer: droog (op een paar spetjes na) en later op de dag zelfs een zonnetje.
Het was een verrassende wandeling vanaf het Willemsplein door de Maastunnel en een heel groot stuk van Rotterdam Zuid. Grote delen ging over onbekende stukken voor de meesten van ons, o.a. dijkjes door de oude dorpen Charlois en IJsselmonde, inmiddels opgeslokt door de grote stad Rotterdam. De wijk Vreewijk was een prettige pauzeplek, een bijzonder rustig en groen stuk van Rotterdam.
Hoewel we terug niet met lijn 3 konden, verliep de terugweg prima met lijn 2. Het was een extra stukje sightseeing Rotterdam.
Het was prettig om met jullie deze wandeling te kunnen lopen. Bedankt allemaal en graag tot een volgende keer! -
Joss S
23-08-2025Beste Joke, Dank je wel voor een fijne wandelzaterdag in Rotterdam en de wijde omgeving. De hele wandeling was op plekken, die door mij nog nooit " bezocht" waren. Dank voor het organiseren Joke. Mede-wandelaars ook dank voor de prettige wandelsfeer op deze afwisselende tocht. Treingroeten Joss
Ik vond het tempo: Ontspannen tempo (tussen 4,5 en 5 km/u)