Reacties en foto's
-
WO 15/10De beroemde Molenviergang17 kmVOLZuid-Holland, Zwammerdam10/10 deeln.
-
WO 15/10De beroemde MolenviergangZuid-Holland, Zwammerdam17 km10/10 deeln.VOL
-
Ton v
( organisator / routebegeleiding ) 15-10-2025Vandaag heb ik genoten tijdens een interessante wandeling langs de beroemde “Molenviergang”. We kwamen totaal zes molens tegen en een bijzonder wateraquaduct.
Het was op een beetje gemiezer na een heerlijke wandeldag met een gezellig klein groepje! Helaas was er onderweg geen horeca meer open, dus had ik een paar picknicktafels opgezocht, waar we ons broodje konden eten. De route door de weilanden was i.v.m. het vrij korte gras goed te doen, maar de overstaphekjes vergde wel enige soepelheid.😊
Terug in Zwammerdam hebben we de wandeling gezellig kunnen afsluiten. Ik wil twee aardige wandelaars nog bedanken voor o.a. koffie/drankje! Ik ben benieuwd hoe jullie deze wandeling hebben ervaren? Kijk naar de foto’s en geniet nog even na!
Allemaal een hartelijke groet en tot ziens.
Ton.Klik hier voor de foto's van deze tocht
Er zijn (nog) geen reacties / foto's van deelnemers.