Reacties en foto's

  • ZO 25/01
    Toverhazelaar, een winter topper in Kalmthout
    7 km
    Noord-Brabant, Roosendaal
    8/9 deeln.
  • ZO 25/01
    Toverhazelaar, een winter topper in Kalmthout
    Noord-Brabant, Roosendaal
    7 km
    8/9 deeln.
  •  

  • Gerrit v

    ( organisator / routebegeleiding ) 25-01-2026

    We hebben vandaag een indrukkende wandeling door het arboretum in Kalmthout gemaakt. Veel kleurrijke toverhazelaar stonden in bloei in de kleuren geel, rood en opvallend veel sneeuwklokjes. We hebben genoten van de zonnige wandeldag. In de bijlage heb ik een fotoalbum bijgesloten. Hartelijke groet, Gerrit

    Klik hier voor de foto's van deze tocht

  • Nieske W

    25-01-2026

    Mooi helder winterweer, waarin het goed toeven was in arboretum Kalmthout. Wat een variatie in leeftijd, kleur, vorm en geur van de hamamelis-variëteiten! Het arboretum nodigt zeker uit terug te komen als er ander groen in bloei is. Fijne horeca er ook nog bij. Gerrit, bedankt voor het initiatief!

    Ik vond het tempo: Lekker rondkijken (lager dan 4 km/u)

  • jacintha v

    25-01-2026

    Wat een grote hoeveelheid toverhazelaar. Het rook heerlijk en het was prachtig om te zien. Al die verschillende variëteiten en dan moet er een de miss Hamamelis worden na vandaag. Ik vond het gezellig en heel bijzonder. Dank je wel Gerrit.

    Ik vond het tempo: Lekker rondkijken (lager dan 4 km/u)