Reacties en foto's
-
ZA 21/02Uitwaaien, het blazen van de wind in 0107 kmZuid-Holland, Rotterdam4/7 deeln.
-
ZA 21/02Uitwaaien, het blazen van de wind in 010Zuid-Holland, Rotterdam7 km4/7 deeln.
-
Gerrit v
( organisator / routebegeleiding ) 21-02-2026Dag Joke en Nel, We hebben vandaag fijn gewandeld rond de Kralingse Plassen met mooi weer. We bezochten molen De Ster, kregen een uitgebreide rondleiding van de molenaar, bekeken het museum en een gezellige horecastop bij "De Eekhoorn". Ook zagen we onverwachts een volière met diverse vogels met o.a. valkparkieten. Het was een geslaagde wandeldag. Hopelijk tot de volgende wandeling door Rotterdam. En in de bijlage het fotoalbum van onze wandeling. Hartelijke groet, Gerrit
Klik hier voor de foto's van deze tocht
-
Joke H
21-02-2026Ik vond het tempo: Ontspannen tempo (tussen 4,5 en 5 km/u)
-
Joke H
21-02-2026Hoi Ger, Het was enorm gezellig bedankt voor de fijne wandeling. Groet Joke
Ik vond het tempo: Lekker rondkijken (lager dan 4 km/u)
-
Nel O
21-02-2026Hallo Gerrit. Het was een mooie wandeling. Vooral het bezoek aan de molen de Ster, en de rondleiding met uitleg van de vrijwilliger heb ik genoten. Nel.
Ik vond het tempo: Lekker rondkijken (lager dan 4 km/u)
-
Nel O
21-02-2026Hallo Gerrit. Het was een mooie wandeling, vooral het bezoek aan de molen de Ster en het uitleg tijdens de rondleiding, heb ik genoten.
Ik vond het tempo: Lekker rondkijken (lager dan 4 km/u)