Reacties en foto's

  • ZA 07/02
    Route Maasvallei, van Maastricht naar Bunde
    16 km
    Limburg, NS Maastricht - NS Bunde
    4/9 deeln.
  • ZA 07/02
    Route Maasvallei, van Maastricht naar Bunde
    Limburg, NS Maastricht - NS Bunde
    16 km
    4/9 deeln.
  •  

  • Coralie v

    ( organisator / routebegeleiding ) 09-02-2026

    Echt een bijzondere dag!
    Zulk mooi weer, een voorbode voor het voorjaar:
    veel vogels die aan het zingen waren, heerlijk zonnig weer met mooie wolkenfiguren in de blauwe lucht..
    Nog heel wat sneeuwklokjes, en ook al krokussen!

    Ook de horeca was wat apart..: De eerste veel te duur, de tweede wel apart maar wel heel zorgzaam, en niet duur...

    Omdat er de laatste dagen veel regen was gevallen moesten we een andere route lopen waardoor de wandeling wat langer werd.
    En later was er ook extra tijd en moeite nodig om alle plassen en modder te ontlopen.... Echt een uitdaging!

    Ik vond het een heerlijke dag.
    Heb genoten van jullie prettige gezelschap.
    Ik hoop jullie ook!
    Coralie

    Dank, Astrid, voor de leuke foto's!

  • Ernst V

    08-02-2026

    Na een kilootje löss van de schoenen en gamashen te hebben gelost kijk ik met deemoed terug op weer een mooie wandeling door een stukje buitenland in eigen land. Met mooie vergezichten over de Maas deze keer, geholpen door prachtig-voorjaarsachtig weer na een week van ijs, mist en wat sneeuw in het midden-noorden. Heel bijzonder, deze wandeling. Dank voor de begeleiding, Coralie.

    Ik vond het tempo: Rustig tempo (tussen 4 en 4,5 km/u)

  • Greet H

    08-02-2026

    Het was een stralende dag alsof het al voorjaar was, echt genieten dus! En natuurlijk had Coralie weer leuke paden verzonnen en ook nog een bijzondere horecaplek tijdens de lunch. Klein groepje, maar wel gezellig. Allen, hartelijk dank weer!

    Ik vond het tempo: Lekker rondkijken (lager dan 4 km/u)

  • Astrid B

    07-02-2026

    Dank allemaal - en vooral Coralie - voor de fijne wandeling van vandaag. Het weer zat ontzettend mee. Hier en daar een modderig paadje, maar op de meeste plaatsen goed te doen. Zie de link voor de foto's.

    Ik vond het tempo: Ontspannen tempo (tussen 4,5 en 5 km/u)

    Klik hier voor de foto's van deze tocht