Reacties en foto's
-
WO 13/05Oude Landhuizen, Meyendel en de Duinen.20 kmVOLZuid-Holland, Wassenaar16/16 deeln.
-
WO 13/05Oude Landhuizen, Meyendel en de Duinen.Zuid-Holland, Wassenaar20 km16/16 deeln.VOL
-
Ton v
( organisator / routebegeleiding ) 13-05-2026Het rondje Wassenaar, Meyendel en de Wassenaarseduinen is en blijft altijd mooi en afwisselend. Volgens de getijden tabel was het ter hoogte van de Wassenaarseslag vloed en er lag veel vies schuim, dus heb ik besloten om niet langs het strand te lopen. Maar de route door de duinen was ook prachtig. Gelukkig werd het na 12 uur droog met zelfs af en toe een zonnetje. Al met al heb ik genoten van de mooie natuur en van jullie gezelligheid. Ik wil een aardige wandelaarster nog even bedanken voor de aangeboden chocomelk. Heel erg aardig! Ik ben benieuwd of jullie, net als ik, ook zo genoten hebben tijdens deze wandeling.
Allemaal een hartelijke groet en tot ziens!
Ton.Klik hier voor de foto's van deze tocht
-
Ria S
13-05-2026Hallo Ton Ik heb genoten van de tocht Ik heb weer nieuwe plekken gezien Bedankt daar voor groeten van Ria
Ik vond het tempo: Ontspannen tempo (tussen 4,5 en 5 km/u)
-
Willeke d
13-05-2026Volgens de buienradar zou er vandaag erg veel regen uit de lucht vallen . Maar die had het deze keer mis. Gelukkig niet afgezegd vanwege deze melding . Dus ik heb heerlijk genoten van de door Ton bedachte route en de gezellige medewandelaars .
Ik vond het tempo: Ontspannen tempo (tussen 4,5 en 5 km/u)
-
Sirach B
13-05-2026Bedankt Ton voor de mooie wandeling en de door jouw prachtig gemaakte fotoreportage. Ik vond het een gezellige wandeling met een leuke groep. Ik ga jouw voortaan volgen als organisator, voor nog meer mooie wandelingen. Tot ziens, Sirach.
Ik vond het tempo: Ontspannen tempo (tussen 4,5 en 5 km/u)
-
Agneta B
13-05-2026Ha Ton, het was een prachtige route langs al die statige gebouwen en mooie natuur. Na 2 buien kwam het zonnetje tevoorschijn. De boerderij was ideaal voor een pannenkoeken stop. Bedankt voor de goede organisatie en met die fotos is het echt nog even nagenieten. Fijn dat je ons nog even afzette bij het station, het zorgde voor een vlotte treinverbinding naar huis.
Ik vond het tempo: Ontspannen tempo (tussen 4,5 en 5 km/u)
-
Aline S
13-05-2026Voorlopig weer even de laatste wandeling met jou, Ton. Wat worden we toch in de watten gelegd met al die extra's vooraf en tijdens de wandeling. De vogels waren ook blij met het zonnetje. Ik hoorde een nachtegaal en verschillende boomleeuwerikken. Ook nog tijd gehad om plantjes te spotten in de achterhoede: Wilde reseda, muizenoortje en heel veel witte akkerhoornbloem. M'n regenponcho moet toch ergens uit m'n rugzak zijn geglipt, want die was ik opeens kwijt. Tja, dat heb je als je achteraan loopt...niemand ziet het dan 😀 Fijne vakantie, Aline
Ik vond het tempo: Ontspannen tempo (tussen 4,5 en 5 km/u)