Reacties en foto's

  • ZO 03/05
    Rondje Oostkapelle
    10 km
    Zeeland, Oostkapelle
    5/7 deeln.
  • ZO 03/05
    Rondje Oostkapelle
    Zeeland, Oostkapelle
    10 km
    5/7 deeln.
  •  

  • Henk v

    ( organisator / routebegeleiding ) 03-05-2026

    Het was echt wel wennen voor mij om noodgedwongen zo'n korte wandeling te organiseren. Maar we hadden geluk met het weer, het gezelschap en vooral met het landschap waar toch zoveel moois en afwisselends zo dicht bij elkaar lag.
    In de voorbereiding heb toch weer een aantal nieuwe dingen over Walcheren geleerd. En daardoor kon ik Walcheren, dat ik dacht goed te kennen weer een beetje met andere ogen bekijken.
    Ik heb een fijne dag gehad met een gezellige afsluiting.
    Iedereen bedankt voor de gesprekken onderweg en graag tot een volgende wandeling,
    Henk

  • Harry U

    04-05-2026

    De Manteling van Walcheren, bijzondere omgeving! Goed wandelweer, gezellig samen. Henk, dankjewel.
    De wandeling in blauw. Topografische kaart van Nederland.

    Kruip-door-sluip-door paadje. Nabij landgoed Zeeduin.

    Langs het strand. Rimpelloze zee.

    Bosven, nabij Kasteel Duinbeek.

    Ik vond het tempo: Ontspannen tempo (tussen 4,5 en 5 km/u)

  • Miriam P

    04-05-2026

    Hoi allemaal, Een super relaxte wandeling rond Oostkapelle. Heel afwisselend , met enige iachtergrond informatie van Henk, altijd leerzaam! Het weer viel 100% mee. Henk, dankjewel voor het organiseren, medewandelaars bedankt voor de gezelligheid en Harry bedankt voor de mooie foto's! Groetjes Miriam 🙋🏻‍♀️

    Ik vond het tempo: Ontspannen tempo (tussen 4,5 en 5 km/u)

  • Corrie T

    03-05-2026

    Dank je wel Henk voor de mooie gezellige wandeling. Was voor mij dicht bij huis, dat is ook wel eens fijn, noem dit om de hoek haha. Iedereen bedankt voor de gezellige ontspannende middag. Groetjes tot een volgende keer!

    Ik vond het tempo: Rustig tempo (tussen 4 en 4,5 km/u)

  • Wil H

    03-05-2026

    Vanmiddag met een leuke groep medewandelaars een mooie wandeling gemaakt op Walcheren, deels bekend terrein maar hier en daar toch weer anders... Het weer was boven verwachting, het is de hele tijd droog gebleven. Ik heb er van genoten! Wandel groet, Wil

    Ik vond het tempo: Rustig tempo (tussen 4 en 4,5 km/u)